Plebiscyt

Wielki Plebiscyt Legendia

Planujesz wycieczkę na Śląsk? A może będziesz tutaj przejazdem? Gorąco zachęcamy do włączenia w swoje plany wizyty w Legendii! Każdy członek rodziny, starszy i młodszy, znajdzie tutaj coś dla siebie. 

 

LEGENDIA – Śląskie Wesołe Miasteczko

 

Na terenie Parku Śląskiego wybudowano prawdziwe miejsce z duszą. Wśród starych drzew, jeziora i hektarów zieleni stoi kraina dziecięcych marzeń – Legendia, czyli najstarszy polski lunapark. Śmiechy, harce i okrzyki radości rozbrzmiewają tam już od 1959 roku. Przez te wszystkie lata pracownicy Legendii bacznie obserwowali swoich gości, podpatrywali, co podoba im się najbardziej i co sprawia im najwięcej frajdy. Na bazie tych obserwacji i doświadczeń powstał park rozrywki, który nie ma sobie równych i jest atrakcją numer 1 na Śląsku (a niektórzy goście mówią, że nr 1 w całej Polsce!).

 

 

Zapraszamy do udziału w plebiscycie, w którym będziecie mogli wybrać najlepszą atrakcję Legendii oraz wygrać Rodzinną wejściówkę do Śląskiego Wesołego Miasteczka - Legendia!

 

Zapoznajcie się z wybranymi atrakcjami poniżej 
i oddajcie swój głos na najlepszą z nich!


 

 

Legendia Flower

Diabelski młyn? W żadnym razie diabelski! Ta największa rodzinna karuzela w Polsce z fantastycznym widokiem jest radosną atrakcją, a gondole stylizowane na kwiaty przeniosły nas do baśniowej krainy Calineczki. 

 

Dowiedz się więcej >>

Zagłosuj >>

 


 

 

Sky Flyer

Chcieliście kiedyś zobaczyć świat do góry nogami? My też! Dwie 16-osobowe gondole w kształcie łódek, zamontowane na ramionach o wysokości 20 metrów, zataczają 360 stopniowe pętle. Jedna z bardziej wymagających atrakcji, ale w naszej dzielnej drużynie nawet siedmiolatka była zachwycona.

 

Dowiedz się więcej >>

Zagłosuj >>

 


 

Dream Flight Airlines

Jeśli zawsze marzyliście o "łańcuchowej", a trochę mięliście stracha, to miejsce jest w sam raz dla was. Po pierwsze wagoniki "Samoloty" są zawieszone na sztywno, po drugie można latać całą rodziną. To bardzo przyjemne i odrobinę romantyczne.

 

Dowiedz się więcej >>

Zagłosuj >>

 


 

Diamond River

Fantastyczna (także rodzinna) przygoda! Przejazd po tematycznej strefie pełnej diamentów i krasnoludów je wydobywających to prawie 10 min zachwytów! Ta sielanka to jednak tylko uśpienie naszej uwagi, bo na zakończenie czekał nas zjazd pod kątem 60 stopni z wysokich na 8 i 12 m wież! Wiatr we włosach i lądowanie w wodzie! Niezapomniane wrażenie. Troszkę się zamoczyliśmy, ale tuż obok czekała ogromna suszarka. Brawo dla parku!

 

Dowiedz się więcej >>

Zagłosuj >>

 


 

Lech Coaster

Byliśmy tam! I wy też musicie! To podobno największy rollercoaster w Europie Środkowo-Wschodniej.
Prędkość max: 95 km/h, wysokość: 40m, długość toru: 908m... Czas przejazdu: 104 sek i to w zupełności wystarczy! Jedziemy pionowo w dół, a potem prosto w dach, a potem obrót i znów w dół ... Wooow! A wszystko to w przepięknej scenerii czasów Piastów dopracowanej z detalami. Brawo za to!

 

Dowiedz się więcej >>

Zagłosuj >>

 


 

Bazyliszek

Kto z Was nie chciał zmierzyć się ze strasznym Bazyliszkiem? My zrobiliśmy to zespołowo! W 6 osobowym wagoniku, śmiałkowie od 6 do ... 106 lat emocjonowali się w równym stopniu, starając się z laserowej broni trafić jak najwięcej potworów. Świetna scenografia, efekty specjalne i scenariusz zabawy. Ogromny plus za rodzinny charakter tej interaktywnej atrakcji.

 

Dowiedz się więcej >>

Zagłosuj >>

 


 

Super Ześlizg

Z górki na pazurki? Owszem! W dodatku można zespołowo. Wysoka na 12 m zjeżdżalnia to ultrabezpieczna, a mimo to fantastyczna atrakcja. Plus za specjalne maty dzięki którym ubrania nie ucierpiały, a i ślizg był dużo lepszy.

 

Dowiedz się więcej >>

Zagłosuj >>

 


 

Dragon Riders

Ooooo, tu może zakręcić się w głowie, bo te "beczki" wykonują obroty o 360 stopni i przypominają bęben pralki. Zastanawialiście się jak czują się prane skarpetki? Sprawdziliśmy to!

 

Dowiedz się więcej >>

Zagłosuj >>

 


 

 

Air Baloons

Świetna rzecz na najmłodszych - jeśli marzycie o locie balonem, wsiądźcie z dzieciakami zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie podniebna podróż. Balony łagodnie wznoszą się i opadają. A co jeśli jeden zerwie się i pomknie w przestworza?

 

Dowiedz się więcej >>

Zagłosuj >>

 


 

Tea Cups

Cudowne! Estetyczna uczta i bardzo miło spędzony rodzinny czas. Filiżanki to coś dla tych którzy dopiero zaczynają przygodę z parkami rozrywki i na ogromne dawki adrenaliny dopiero przyjdzie czas. To także świetna opcja dla babci z wnuczką. Och, ależ to byłoby piękne wspomnienie.

 

Dowiedz się więcej >>

Zagłosuj >>

 


 

Wonder Garden

Czy wydaje Wam się czasami, że świat stanął do góry nogami? W Wonder Garden to norma. Tu może się sprawdzić cała rodzina, przechodząc przez okrągły tunel składający się z dwóch obracających się w różne strony pierścieni. Fajoooowe!

 

Dowiedz się więcej >>

Zagłosuj >>

 


 

Pheonix

To jest szalone! Szalone i fantastyczne. Zasiedliśmy z bohaterskimi minami w wagonach swobodnie wiszących na obwodzie koła. Gdy koło zaczęło się obracać, a wagoniki wychyliły się w bok, aż ustawiły się całkiem poziomo nasze miny nie były już tak bohaterskie. Karuzela jednak z naszych min nic sobie robiła, wyczyniając kolejne harce i chwilami wieszając nas nogami do góry. Była chwila strachu, ale i poczucie zwycięstwa, gdy wygramoliliśmy się na nieruchomy ląd.

 

Dowiedz się więcej >>

Zagłosuj >>

 


 

Pamiętajcie, że to tylko wybrane atrakcje Legendii!

Wszystkie znajdziecie tutaj: https://www.legendia.pl/atrakcje/

 

Plebiscyt trwa do dnia 24.06.2018!

 

Zobacz Regulamin!

Wielki Plebiscyt Legendia © 2019 CzasDzieci.pl